I see connection

Kontakta oss

Du är alltid välkommen att kontakta oss på Ictech. Slå en signal, släng ett mejl eller kom förbi något av våra kontor. Nedan hittar du vem som är rätt person att kontakta beroende på behov. Vår växel når du på 031-757 48 00. 

Våra kontor

Göteborg
Ictech AB
Lindholmspiren 5A
417 56 Göteborg
Org: 556876-1521

Linköping
Ictech Linköping AB
Fridtunagatan 41
582 13 Linköping
Org: 559270-4521

Västerås
Ictech Västerås AB
Port-Anders gata 9
722 12 Västerås
Org: 559422-3777

Jönköping
Ictech Jönköping AB
Vallgatan 8
553 16 Jönköping
Org: 559439-2903

Karlstad
Ictech Karlstad AB
Västra Torggatan 18
652 24 Karlstad
Org: 559439-5013

Kontaktpersoner

Välj kontor:
Picture of Amin Affane

Amin Affane

Affärsutvecklare
amin.affane@ictech.se
072-1424216

Picture of Andreas Lindblom

Andreas Lindblom

Konsultchef
andreas.lindblom@ictech.se
070-2534818

Picture of Birger Kroon

Birger Kroon

Konsultchef
birger.kroon@ictech.se
070-3791911

Picture of Caroline Pettersson

Caroline Pettersson

Event- och kontorsansvarig
caroline.pettersson@ictech.se

Picture of Emma Fridell

Emma Fridell

Ekonomiassistent
emma.fridell@ictech.se

Picture of Erik Stavmyr

Erik Stavmyr

Konsultchef
erik.stavmyr@ictech.se
076-5252503

Picture of Fredrik Hjort

Fredrik Hjort

VD Ictech Jönköping
fredrik.hjort@ictech.se
073-9916365

Picture of Helena Kvist

Helena Kvist

HR-Ansvarig
helena.kvist@ictech.se

Picture of Henrietta Bolander

Henrietta Bolander

Konsultchef
henrietta.bolander@ictech.se
076-3633513

Picture of Isa Jelvehed

Isa Jelvehed

Talangjägare
isa.jelvehed@ictech.se

Picture of Johan Josefsson

Johan Josefsson

Operativ Chef
johan.josefsson@ictech.se
070-9873189

Picture of Josephine Lundmark

Josephine Lundmark

Konsultchef
josephine.lundmark@ictech.se
070-6438639

Visselblåsning

Visselblåsning innebär att man som anställd eller tidigare anställd kan rapportera oegentligheter, missförhållanden eller felaktigt beteende inom organisationen. Det ger Ictech som företag möjligheten att identifiera potentiella problem i tid och vidta rättvisa åtgärder. För att rapportera en visselblåsning kan du antingen skicka ett mail till visselblasare@ictech.se. Då kommer du inte att vara anonym, men däremot finns det möjlighet till återkoppling. Vill du istället visselblåsa anonymt, så kan du välja att göra det på skriftlig väg, genom att skicka ett brev till företaget. Märk brevet med ”Visselblåsning”, så kommer det fram till visselblåsarkommittén.