Kontaktpersoner på Ictech

Du är varmt välkommen att kontakta oss via mail eller telefon på nedan kontaktuppgifter.

Niclas Kark

CEO Ictech Linköping

niclas.kark@ictech.se

073-353 44 41

Johan Josefsson

Business Area Manager

johan.josefsson@ictech.se

070-987 31 89

Fredrik Artursson

Business Area Manager

fredrik.artursson@ictech.se

076-272 25 83

Birger Kroon

Business Area Manager

birger.kroon@ictech.se

070-379 19 11

Malin Andersson

Financial Manager

malin.andersson@ictech.se

073-343 79 34

Lovisa Röjd

Financial Manager

lovisa.rojd@ictech.se

076-611 80 10

Stefan Falkerud

Business Area Manager

stefan.falkerud@ictech.se

070-890 62 00

Jennifer Österlin

Business Area Manager

jennifer.osterlin@ictech.se

073-9256554

Mathilda Sjölander

Marketing Manager

mathilda.sjolander@ictech.se

073-6859229

Har du frågor eller funderingar? Kontakta oss!

Mer information